****به وب سایت رسمی شورای شهر فنوج خوش آمدید.****

برگزاری جشن شادمانه در فنوج با همکاری شورای اسلامی

برگزاری جشن شادمانه در فنوج با همکاری شورای اسلامی

جشن شادمانه در شهر فنوج با همکاری ومشارکت هنرمندان عرصه موسیقی و تئاتر , شورای اسلامی و فرهنگ و ارشاد شهرستان فنوج برگزار گردید .

این جشن با اجرای برنامه های متنوعی از جمله اجرای موسیقی های شاد توسط گروه فرهنگی و هنری رژنا , رضا موزیک و اجرای تئاتر طنز توسط گروه آوای فنوج با حضور شهروندان و مسئولان شهرستان فنوج در شبی خاطره انگیز و بیاد ماندنی برگزار شد.

گزارش تصویری در ادامه مطلب

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1762

جلسه شورای اسلامی و ورزشکاران شهرستان فنوج

جلسه شورای اسلامی و ورزشکاران شهرستان فنوج با حضور مسئول ورزش و جوانان شهرستان

جلسه شورای اسلامی و ورزشکاران شهرستان فنوج با حضور مسئول ورزش و جوانان شهرستان

به گزارش سایت رسمی شورای اسلامی شهر و شهرستان فنوج امروز یکشنبه 20 دی ماه 1394 جلسه ی مشترکی با حضور رئیس شورای اسلامی , مسئول ورزش و جوانان و تعدادی از ورزشکاران شهرستان فنوج در رشته فوتسال در محل دفتر شواری اسلامی برگزار گردید.

ادامه مطلب نظرات (0) کلیک ها: 1122

جلسه مشترک شورای اسلامی - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

جلسه مشترک شورای اسلامی  - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

جلسه مشترک شورای اسلامی  - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

به گزارش سایت اختصاصی شورای اسلامی شهر فنوج امروز دوم دی ماه ساعت 11 صبح جلسه ای با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیکشهر و سرپرست فرهنگ و ارشاد فنوج , شورای اسلامی شهر و جمعی از هنرمندان فنوج برگزار گردید که گفتگوی موثر و رضایت بخشی در خصوص فعالیت های هنری شهرستان فنوج انجام شد .

در آغاز جلسه و بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از هنرمندان , رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی حاج آقا بلوچ ,سخنان خود را با توضیخاتی در خصوص شروع به کار این اداره در فنوج و همکاری مردم و مسئولین بخصوص هنرمندان آغاز کردند و در ادامه با موثر خواندن عملکرد سالم و خالصانه مسئولین در توسعه و پیشرفت و امید به آینده در جامعه , راهنمایی هایی در خصوص استفاده از ظرفیت های فرهنگی و امکانات موجود برای شکوفا کردن استعداد های فرهنگی و هنری شهرستان فنوج داشتند .

آقای بلوچ رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان نیکشهر و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فنوج ضمن تاکید بر حمایت از جوانان هنرمند شهرستان قول مساعد برای همکاری و ساماندهی فعالیت های فرهنگی و هنری فنوج را دادند .

ایشان در ادامه صحبت های خود از حمایت و پیشتیبانی و اینکه آنان در پشت صحنه فعالیت های فرهنگی و هنری با وجود اینکه دیده نشوند ولی جوانان بتوانند توانمندی و هنرهای خود را به منصه ظهور برسانند و دیده بشوند احساس غرور و ابراز  رضایت مندی نمودند.جناب بلوچ با ایراد چند جمله به عنوان راهنمایی و انتقال تجارب خود به جوانان برای انگیزه گرفتن و موفقیت در ادامه راه برای هنرمندان فنوج از جمله اینکه مقدمه هر کاری تلاش بی مزد و منت می باشد که تاثیرات آن در آینده نمایان خواهد شد و همچنین کار های حتی کوچک که خالصانه انجام شود خوشنامی می آورد از هنرمندان حاضر در جلسه درخواست آمادگی و همکاری برای اجرای شب شعر و جشن در چند روز آینده را داشتند.و سخنان خود را به پایان رساندند .

آقای منوچهر بلیده مدیر انجمن شعرو ادب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نفر بعدی بودند که سخنان خود را با دکلمه قطعه شعری آغاز نمودند و جهت اشنایی اعضای حاضر در جلسه گزارشی کلی از فعالیت های هنری در شهرستان نیکشهر ارائه کردند از جمله برگزاری 18 شب شعر در یکسال توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی .

همچنین ایشان از صمیمت و همکاری شورای اسلامی با هنرمندان فنوجی ابراز خرسندی کردند.

در ادامه آقای مسلم نصرتی به عنوان نماینده اعضای گروه هنرمندان حاضر در جلسه ضمن تشکر و قدردانی از رئیس فرهنگ و ارشاد و رئیس شورای اسلامی شهر فنوج جناب محمدی برای فرصتی که در اختیار هنرمندان قرار داده اندکه باعث دلگرمی و انگیزه برای ادامه راه است , به تشریح اهداف گروه هنری پرداختند و آمادگی هنرمندان را برای فعالیت های خود با امکانات موجود و هماهنگ با مسئولین  اعلام کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج جناب محمدی  از هنرمندان شهرستان فنوج حمایت کردند و به تشریح امکانات و زیر ساخت های فرهنگی و هنری شهرستان فنوج و محدودیت ها و مشکلات شهرستان نوپای فنوج پرداختند .

جناب محمدی در ادامه از رئیس فرهنگ و ارشاد جناب بلوچ در خواست همکاری , راهنمایی , پشتیبانی  و ساماندهی فعالیت های هنرمندان را نمودند و هدایت اهداف و انگیزه های هنرمندان را در راستا و هم سو با اهداف و قوانین جمهوری اسلامی را از دغدغه های خود بر شمرد .

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج در پایان گزارشی از فعالیت های فرهنگی و هنری شورای اسلامی با همکاری شهرداری را به سمع و نظر حاضرین رساندند

این جلسه با بیان و طرح نبود سیستم صوتی مناسب برای اجرای برنامه ها در شهرستان فنوج و در خواست پیگیری و تهیه سیستم صوتی مناسب و استاندارد که دغدغه ی اصلی برای اجرای جشن ها و مراسمات است توسط هنرمند طنز پرداز شهرستان فنوج آقای یونس صالح پور (اشرف) در ساعت 12:30 دقیقه خاتمه یافت.

جلسه در ساعت 12:30 دقیقه بعداز ظهر به پایان رسید وبعد از آن رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی , مدیر انجمن شعر و ادب شهرستان نیکشهر با همراهی هنرمندان از سالن چند منظوره شهر فنوج برای اجرای برنامه های هنری در آینده نزدیک دیدن نمودند.

هنرمندان فنوج رئیس فرهنگ و ارشاد فنوج

نظرات (0) کلیک ها: 1199

برگزاری جشن وحدت در فنوج با همکاری شواری اسلامی +عکس

برگزاری جشن وحدت در فنوج با همکاری شواری اسلامی +عکس

برگزاری جشن وحدت در فنوج با همکاری شواری اسلامی +عکس

به گزارش سایت شورای اسلامی شهر فنوج در تاریخ 7 دی ماه ساعت 19 بعد از ظهر جشن وحدت با شکوه هر چه تمام تر در شهر فنوج محل سالن ورزشی چند منظوره  با حضور هنرمندان عرصه موسیقی و شعر  شهرستان و استان, مسئولین شهرستان و مردم پرشور فنوج برگزار گردید.

این جشن با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی نیکشهر و فنوج , شورای اسلامی شهر فنوج , فرمانداری , هنرمندان شهر فنوج , هنرمندان  شهرستان نیکشهر , انجمن شعر و ادب شهرستان نیکشهر و ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد برگذار گردید

اجرای موسیقی های شاد و متنوع , قرائت و اجرای شعر و ترانه توسط شاعران و ترانه سرایان نامی  شهرستان فنوج و نیکشهر و شاعرانی از شهرستان های سرباز , سراوان و ایرانشهر  از برنامه های این جشن بودند که حاضرین در سالن را به وجد آورد و شبی بیادماندنی پر ازشادی و نشاط  را در خاطرشان ثبت کرد

در پایان این جشن به هنرمندان حاضر در این جشن لوح تقدیر اهدا شد.

 

برگزاری جشن وحدت در فنوج با همکاری شواری اسلامی +عکس

برگزاری جشن وحدت در فنوج با همکاری شواری اسلامی +عکس

نظرات (0) کلیک ها: 1094

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فنوج با حضور معاون برنامه ریزی استان

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فنوج با حضور معاون برنامه ریزی استانداری سیستان و بلوچستان

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فنوج با حضور معاون برنامه ریزی استانداری سیستان و بلوچستان

 

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان فنوج در مورخه  1394/9/29  در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان فنوج با حضور مسئولین شهرستان از جمله فرماندار محترم شهرستان , امام جمعه محترم و رئیس شواری اسلامی فنوج و مهمانان ویژه , معاون محترم برنامه ریزی استانداری استان , مدیرکل محترم دفتر فنی , مدیر کل راه و شهرسازی برگزار گردید.

به گزارش سایت اختصاصی شورای اسلامی شهر فنوج در این جلسه ابتدا فرماندار شهرستان فنوج ضمن خوش آمدگویی به مهمانان به  کمبودات و مشکلات شهرستان اشاره  و پیشنهادات لازم برای حل مشکلات و توسعه شهرستان فنوج را مطرح نمودند.

در ادامه جناب عالم زاده و جناب قریشی امام جمعه شهرستان در مورد خدمت به مردم و ارزش معنوی خدمت در روز قیامت سخنانی را ایراد نمودند.

سایت اختصاصی شورای اسلامی شهر فنوج گزارش میدهد , جناب محمدامین محمدی ریاست محترم شورای اسلامی شهر و شهرستان فنوج در این جلسه بعد از خوش آمد گویی به مهمانان و تشکر و قدردانی بابت تشکیل جلسه به بیان و تشریع عمده ی مشکلاتی که پیش روی مردم شهرستان فنوج قرار دارند پرداختند.

از جمله در بحث آب و فاضلاب شهری , احداث سد و یا انتقال آب از حوزه جلگه به شهرستان ,تسریع در روند ساخت بیمارستان  شهر فنوج , در بحث راه و شهر سازی که یکی از ارکان های مهم در توسعه هر شهرستان می باشد پیگیری و ادامه مسیر جاده کلدر به حوزه استان کرمان و هرمزگان که نه تنها شهرستان فنوج بلکه باعث توسعه تمامی شهرستان های جنوبی استان خواهد شد , از مسئولین استانی درخواست هایی داشتند .

ایشان در ادامه و در بحث کشاورزی اجازه بهره برداری از آب منطقه مدانچ , سد مسکوتان  و سد مگون را خواستار شدند که باعث توسعه کشاورزی خواهد شد

همچنین برای دامداران شهرستان فنوج , دریافت تسهیلات بانکی با سود پایین خصوصا پرورش دهندگان دامهای سبک را مطرح نمودند.

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج جناب محمدی به مشکل نوسانات و افت ولتاژ برق شهرستان فنوج پرداختند که  با ارائه پیشنهاد احداث پست ثابت فنوج و پست کتیج و همچنین توسعه شبکه برق شهرستان در صورت اجرایی شدن مشکلات نوسانات و افت ولتاژ حل خواهد شد.

آب روستایی یکی دیگر از دغدغه های رئیس شورای اسلامی شهر فنوج بود که ایشان خواستار تکمیل مجتمع های نیمه تمام آبی شهرستان , تخصیص بودجه لازم برای مجتمع های جدید و آب روستای امام آباد شدند.

آقای محمدی کمک به شهرداری بابت توسعه مبلمان شهری , بازگشایی معابر , آسفالت خیابان ها , احداث پارک و مراکز تفریحی را امری ضروری و مهم برشمردند .

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج همچنین در ادامه تشریع مشکلات  و در خواست های خود  خواستار احداث فضای مناسب آموزشی برای دانش آموزان عزیز مخصوصا راه اندازی مرکز فنی حرفه ای و دبیرستان نمونه دولتی در شهرستان فنوج شدند.

 

جناب محمدی با بیان مشکلات شهرستان خواستار برنامه ریزی و تامین بودجه لازم  در جهت اجرایی کردن برنامه ها برای  حل مشکلات شهرستان فنوج شدند.

 

نظرات (0) کلیک ها: 1115

پیوندها

  

مناسبت ها

 

حاضرین در سایت

ما 2 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز23
mod_vvisit_counterدیروز41
mod_vvisit_counterاین هفته310
mod_vvisit_counterهفته قبل447
mod_vvisit_counterاین ماه1227
mod_vvisit_counterماه گذشته955
mod_vvisit_counterکل بازدیدها69371

بازدیدکننده جاری : 1
آدرس آی پی : 54.166.172.180
,
امروز : 26, می, 2018

لینک RSS مطالب

feed-image متن خوراک