****به وب سایت رسمی شورای شهر فنوج خوش آمدید.****

جلسه مشترک شورای اسلامی - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

جلسه مشترک شورای اسلامی  - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

جلسه مشترک شورای اسلامی  - فرهنگ و ارشاد و هنرمندان فنوج

به گزارش سایت اختصاصی شورای اسلامی شهر فنوج امروز دوم دی ماه ساعت 11 صبح جلسه ای با حضور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیکشهر و سرپرست فرهنگ و ارشاد فنوج , شورای اسلامی شهر و جمعی از هنرمندان فنوج برگزار گردید که گفتگوی موثر و رضایت بخشی در خصوص فعالیت های هنری شهرستان فنوج انجام شد .

در آغاز جلسه و بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از هنرمندان , رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی حاج آقا بلوچ ,سخنان خود را با توضیخاتی در خصوص شروع به کار این اداره در فنوج و همکاری مردم و مسئولین بخصوص هنرمندان آغاز کردند و در ادامه با موثر خواندن عملکرد سالم و خالصانه مسئولین در توسعه و پیشرفت و امید به آینده در جامعه , راهنمایی هایی در خصوص استفاده از ظرفیت های فرهنگی و امکانات موجود برای شکوفا کردن استعداد های فرهنگی و هنری شهرستان فنوج داشتند .

آقای بلوچ رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان نیکشهر و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فنوج ضمن تاکید بر حمایت از جوانان هنرمند شهرستان قول مساعد برای همکاری و ساماندهی فعالیت های فرهنگی و هنری فنوج را دادند .

ایشان در ادامه صحبت های خود از حمایت و پیشتیبانی و اینکه آنان در پشت صحنه فعالیت های فرهنگی و هنری با وجود اینکه دیده نشوند ولی جوانان بتوانند توانمندی و هنرهای خود را به منصه ظهور برسانند و دیده بشوند احساس غرور و ابراز  رضایت مندی نمودند.جناب بلوچ با ایراد چند جمله به عنوان راهنمایی و انتقال تجارب خود به جوانان برای انگیزه گرفتن و موفقیت در ادامه راه برای هنرمندان فنوج از جمله اینکه مقدمه هر کاری تلاش بی مزد و منت می باشد که تاثیرات آن در آینده نمایان خواهد شد و همچنین کار های حتی کوچک که خالصانه انجام شود خوشنامی می آورد از هنرمندان حاضر در جلسه درخواست آمادگی و همکاری برای اجرای شب شعر و جشن در چند روز آینده را داشتند.و سخنان خود را به پایان رساندند .

آقای منوچهر بلیده مدیر انجمن شعرو ادب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نفر بعدی بودند که سخنان خود را با دکلمه قطعه شعری آغاز نمودند و جهت اشنایی اعضای حاضر در جلسه گزارشی کلی از فعالیت های هنری در شهرستان نیکشهر ارائه کردند از جمله برگزاری 18 شب شعر در یکسال توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی .

همچنین ایشان از صمیمت و همکاری شورای اسلامی با هنرمندان فنوجی ابراز خرسندی کردند.

در ادامه آقای مسلم نصرتی به عنوان نماینده اعضای گروه هنرمندان حاضر در جلسه ضمن تشکر و قدردانی از رئیس فرهنگ و ارشاد و رئیس شورای اسلامی شهر فنوج جناب محمدی برای فرصتی که در اختیار هنرمندان قرار داده اندکه باعث دلگرمی و انگیزه برای ادامه راه است , به تشریح اهداف گروه هنری پرداختند و آمادگی هنرمندان را برای فعالیت های خود با امکانات موجود و هماهنگ با مسئولین  اعلام کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج جناب محمدی  از هنرمندان شهرستان فنوج حمایت کردند و به تشریح امکانات و زیر ساخت های فرهنگی و هنری شهرستان فنوج و محدودیت ها و مشکلات شهرستان نوپای فنوج پرداختند .

جناب محمدی در ادامه از رئیس فرهنگ و ارشاد جناب بلوچ در خواست همکاری , راهنمایی , پشتیبانی  و ساماندهی فعالیت های هنرمندان را نمودند و هدایت اهداف و انگیزه های هنرمندان را در راستا و هم سو با اهداف و قوانین جمهوری اسلامی را از دغدغه های خود بر شمرد .

رئیس شورای اسلامی شهر فنوج در پایان گزارشی از فعالیت های فرهنگی و هنری شورای اسلامی با همکاری شهرداری را به سمع و نظر حاضرین رساندند

این جلسه با بیان و طرح نبود سیستم صوتی مناسب برای اجرای برنامه ها در شهرستان فنوج و در خواست پیگیری و تهیه سیستم صوتی مناسب و استاندارد که دغدغه ی اصلی برای اجرای جشن ها و مراسمات است توسط هنرمند طنز پرداز شهرستان فنوج آقای یونس صالح پور (اشرف) در ساعت 12:30 دقیقه خاتمه یافت.

جلسه در ساعت 12:30 دقیقه بعداز ظهر به پایان رسید وبعد از آن رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی , مدیر انجمن شعر و ادب شهرستان نیکشهر با همراهی هنرمندان از سالن چند منظوره شهر فنوج برای اجرای برنامه های هنری در آینده نزدیک دیدن نمودند.

هنرمندان فنوج رئیس فرهنگ و ارشاد فنوج

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

پیوندها

  

مناسبت ها

 

حاضرین در سایت

ما 57 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز32
mod_vvisit_counterدیروز53
mod_vvisit_counterاین هفته229
mod_vvisit_counterهفته قبل262
mod_vvisit_counterاین ماه811
mod_vvisit_counterماه گذشته1432
mod_vvisit_counterکل بازدیدها70387

بازدیدکننده جاری : 3
آدرس آی پی : 54.198.158.24
,
امروز : 20, جون, 2018